

Alpine A290
GTS 52 kWh Devialet | Camera | Adapt. Cruise | Stoel-/stuurverw.
€ 38.990202517.535 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 mei 2025 |
| APK | 6 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.099 |
Al onze prijzen zijn inclusief 12 maanden wettelijke garantie en een geldige APK. Voor € 895,- koopt u het Stam All-In pakket met daarin: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud volgens schema, nieuwe APK keuring, technisch klaarmaken en napoetsen. Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Stam Autobedrijven sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit.
Modelreeks: jul. 2024 - 2026
Actieradius: 364 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 253 cm
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 81 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 458 km actieradius per uur
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,5 kWh/100km
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Stam Soestdijk Nieuwerhoekplein 1 3761HD SOEST, NL 0356098280 http://www.stam.nl contactrenault@stam.nl
Bruikbare accucapaciteit: 49.4 kWh
Ingeschatte actieradius: 284 km
Ingeschat verbruik: 20.2 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 270 km
Actieradius praktijk winter: 233 km
Verbruik praktijk zomer: 19.88 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 23.82 kWh/100km
Al onze prijzen zijn inclusief 12 maanden wettelijke garantie en een geldige APK. Voor € 895,- koopt u het Stam All-In pakket met daarin: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud volgens schema, nieuwe APK keuring, technisch klaarmaken en napoetsen. Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Stam Renault dealers sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit.
Waarom kiezen voor Stam?
• 95% van onze klanten is volledig tevreden
• Alle auto's worden na binnenkomst grondig technisch geïnspecteerd
• Transparante en scherpe prijsstelling
• Klanten krijgen advies op maat en een persoonlijk voorstel in onze showroom
Stam bestaat meer dan 100 jaar en heeft veel STAMbassadeurs mogen verwelkomen door verkoop en onderhoud van auto’s. Wij verwelkomen ook u graag als klant bij Stam.
WhatsApp ons op 0653388616 of e-mail: contact@stam.nl
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.997 x 1.823 x 1.512 mm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| gewicht | 1.454 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,4 s |
| Actieradius | 364 km |
| Energielabel | A |





