We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Autobedrijf Jan van Mourik en Zn. is al jaren een begrip in Geldermalsen, Culemborg en wijde omgeving. Wij weten als geen ander dat autorijden al duur genoeg is.
Bij ons kunt u terecht voor uitstekende service tegen een prima prijs. Of het nu gaat om onderhoud van uw auto, de aanschaf van een occasion of nieuwe auto of een wasbeurt voor uw auto, wij staan voor u klaar. Met een passende oplossing voor uw specifieke wensen. Wij gaan en staan voor kwaliteit en service!
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels in andere kleur
Extra getint glas
glans exterieur delen
LED mistlampen
matrix LED koplampen
ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
Audio-installatie
Interieur & Comfort
schakelmogelijkheid aan stuurwiel
stoel ventilatie voor
voorstoelen verwarmd
aluminium interieur afwerking
binnenspiegel automatisch dimmend
hemelbekleding donker
Veiligheid
parkeersensor voor en achter
automatische snelheids begrenzing
Autonomous Emergency Braking
Overig
Technologie-pakket (draadloze telefoonlader, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, parkeer assistent, achteruitrij assistent, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, file assistent, uitstap waarschuwing)