
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alfa Romeo Tonale
1.3 Ibrida Plug-In Q4 Veloce | Leder | Verwarmde en geventileerde voorstoelen | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Camera

Alfa Romeo Tonale
1.3 Ibrida Plug-In Q4 Veloce | Leder | Verwarmde en geventileerde voorstoelen | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Camera
€ 54.92520268.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2026 |
| APK | 26 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.065 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Geniet van het rijplezier dat alleen een Italiaanse auto u kan bieden. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 8500 kilometer heeft gereden sinds 2026. Door de combinatie van brandstof- en elektromotor rijdt u met deze hybride Alfa Romeo Tonale een stuk voordeliger. En het scheelt in uitstoot bovendien. Dit mag je gerust een luxe uitvoering noemen: een lederen interieur én een elektrisch bedienbare achterklep! Regen, wind, hagel, sneeuw? Als het buiten guur is, doet de stoelverwarming z'n weldadige werk! Het glazen panoramadak laat u genieten van een wijds uitzicht en meer lichtinval. Een verwarmd stuurwiel overbodige luxe? Wacht maar tot het kouder wordt! Vergeet halogeen; deze koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-technologie met maximale lichtopbrengst zonder de tegenligger te hinderen. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en sportuitlaat horen tot de voorzieningen op deze auto.
Overzicht, informatie en functionaliteit: dat biedt het digitale dashboard. Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto vergemakkelijkt het parkeren aanzienlijk, vooral in krappe ruimtes. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. De uitrusting van deze Alfa Romeo is met premium audiosysteem, navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor behoorlijk compleet.
De geavanceerde technologie in deze Alfa Romeo is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Deze Alfa Romeo Tonale blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20'' lichtmetalen velgen - Fori (WSS)
- Verde Monza (J4P)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- Full-LED Matrix verlichting en mistverlichting voor (LNV)
- glans exterieur delen
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Harman Kardon Sound System (1N3)
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- alcantara interieurdelen
- voorstoelen verwarmd
- Aluminium schakelflippers aan stuurkolom (1D8)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- hemelbekleding donker
- stoel ventilatie voor
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- lendesteun passagiersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- Technology Pack (Automatische inparkeerhulp met Exit Assist, Blind Spot Detection met Rear Cross Path Alert, Draadloze telefoonoplader) (C4U)
Meer informatie
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Premium Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert van minimaal 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsvoorwaarden en professioneel advies. Voor extra zekerheid bieden wij u ons Premium afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen tot 2 jaar oud en/of met een kilometerstand tot 50.000. Bij elektrische voertuigen garanderen wij daarnaast een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- 12 maanden aanvullende garantie (Totaal 24 maanden garantie)
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Premium (24 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Stellantis Alfa Romeo Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.alfaromeo.nl info@alfaromeo.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 198 kW (270 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.520 x 1.840 x 1.614 mm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| gewicht | 1.810 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.430 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Actieradius | 61 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| CO2-uitstoot | 85 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Nefkens | Eindhoven Pietersbergweg
Pietersbergweg 255628 BS Eindhoven


















































