
Alfa Romeo Tonale
1.5T Hybrid Veloce / Acc / Lane Assist / Leder / 360 Camera / HK / Open Pano / Led / Pdc / 20 Inch

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2023 |
| APK | 22 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 59.654 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Voor nog een betere indruk van de desbetreffende auto verwijs ik u graag naar een filmpje en meer foto's op onze website. WWW.EAFAUTOS.NL
Gebouwd voor liefhebbers van autorijden, deze Alfa Romeo TONALE levert sportieve prestaties en onafgebroken rijplezier. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Een lederen interieur is natuurlijk altijd een heerlijke plus. Maar wie van praktisch gemak houdt, wordt ook nog eens extra blij van het elektrisch bediende glazen panorama dak en de elektrisch bedienbare achterklep. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Een handige en comfortabele voorziening van deze auto is het elektrisch bedienbare cabriodak. De matrix LED-verlichting is het allernieuwste op het gebied van autoverlichting. Altijd maximaal licht op de weg, zonder tegenliggers te hinderen! Tot de voorzieningen van deze auto behoren 19 inch lichtmetalen velgen, zwarte hemelbekleding, getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Deze auto is voorzien van een digitaal dashboard waarmee u de cockpit-interface kunt personaliseren. De 360 graden camera op deze auto is een innovatieve functie die de obstakels rondom de auto in beeld brengt voor een optimaal zicht. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Als belangrijke extra geldt zonder twijfel het high performance audiosysteem met topkwaliteit geluidsweergave. Ook dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, automatische airconditioning, F1-schakelflippers op het stuurwiel, draadloos opladen en DAB ontvangst zijn aan boord.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. De auto is ook uitgerust met accident avoidance system, Abs - anti blokkeer systeem met brake assistant, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Uiteraard gaat niets boven eigen beleving! Daarom bieden wij doordeweeks, in de weekenden en eventueel 's avonds bezichtiging en proefritten aan zodat u deze luxe Alfa Romeo TONALE 1.5T Hybrid Veloce automaat zelf kunt ervaren.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Navigatie full map
- Stoel ventilatie voor
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Stuurhulp
Overig
- Armsteun
- Bluetooth
- Bordenherkenning
- Camera
- Digital cockpit
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische spiegelverstelling
- Elektrische verstelbare lendensteun
- Elektrische verstelbare stoelen
- Ergo Comfortstoelen
- F1 flippers achter stuurwiel
- F1 schakel flippers
- Keyless
- Leder-pakket (Audio installatie premium, Stoel ventilatie voor)
- Leder interieur
- Memory bestuurdersstoel
- Open / Panorama dak
- Opendak
- Stoelverkoeling
- Touchscreen
- VELOCE
- Zwarte hemel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R19
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 999): BOVAG 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
EAF Auto's heeft een uitgebreid aanbod rijk uitgeruste dealer kwaliteitsoccasions van alle merken op voorraad. In onze fraaie showroom en op ons speciale occasionterrein treft u een grote hoeveelheid perfect onderhouden occasions aan. Stuk voor stuk auto’s die door ons geleverd kunnen worden met een uitgebreid pakket aan zekerheden. De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal 6 maanden. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoud en aanvullende garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Zo kunt u zorgeloos op weg met de auto van uw keuze! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het verkoopteam (06-33630537)
Deze auto kan worden geleverd met een afleverservice. Voor deze auto kunt u kiezen uit twee afleverservices:
EAF huisgarantie pakket:
In dit pakket zijn de volgende punten opgenomen:
• 3 maanden EAF huisgarantie
• Reconditionering van het interieur en exterieur van de auto
• Minimaal kwart tank brandstof
• Autohistorie is bekend
• Inruilvoorstel op maat
• Mogelijkheid tot financiering, verzekering en/of leasing
Kortom een zeer uitgebreid pakket voor slechts €295,- euro!
BOVAG garantie pakket
In dit pakket zijn de volgende punten opgenomen:
• 6 maanden BOVAG garantie
• Afleverbeurt volgens fabrieksschema
• BOVAG 40-Puntencheck
• Reconditionering van het interieur en exterieur van de auto
• Minimaal kwart tank brandstof
• Autohistorie is bekend
• Inruilvoorstel op maat
• Mogelijkheid tot financiering, verzekering en/of leasing
Kortom een zeer uitgebreid pakket voor slechts €595,- euro!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.


Test: Alfa Romeo Tonale PHEV Q4
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.469 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.840 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.500 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.135 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.550 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Energielabel | B |
Opties
EAF Auto's
Veurseweg 812251 AA Voorschoten






















































