
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

AIXAM Crossline
Pack PDC/LEER
€ 7.250201545.517 km
Automatisch
Diesel
Overig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig ( deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2015 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Omschrijving
AIXAM CROSSLINE PACK
Nette en sportief uitgevoerde Aixam Crossline met slechts 45.000 kilometer gereden. Deze brommobiel combineert comfort, luxe en een stoere uitstraling met lage gebruikskosten en een betrouwbare krachtige dieselmotor. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als comfortabel rijden in en rondom de stad.
De automatische versnellingsbak zorgt voor ontspannen rijden, terwijl de lederen bekleding en lichtmetalen velgen de Crossline een luxe uitstraling geven. Dankzij de parkeersensoren achter parkeert u eenvoudig en veilig, en de LED dagrijverlichting geeft de auto een moderne uitstraling.
Uitgerust met onder andere:
- Automatische versnellingsbak
- Krachtige dieselmotor
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen
- Radio
- Parkeersensoren achter
- LED dagrijverlichting
- Getinte achterruiten
Deze Aixam verkeert in nette staat en rijdt en schakelt zoals het hoort. Een comfortabele en representatieve brommobiel met een complete uitrusting.
Interesse? Neem gerust contact op met Koekoek Automotive voor meer informatie of een bezichtiging.
Meer informatie
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 196 cm
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: 1 maand garantie
Garantie: 1 maand
Beschikbare afleverpakketten:
- Huisgarantie (inbegrepen): 1 maand garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; 1 maand garantie (1 maand garantie); Nieuwe APK - 6 Maanden Koekoek Automotive Garantie (€ 695 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 6 maanden APK
- Onderhoudsbeurt indien nodig binnen 10.000 km
- 6 maanden garantie
- Minimaal 1/4 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Huisgarantie"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - 12 maanden bovag garantie (€ 1.195 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 12 maanden APK
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 12 maanden Bovag garantie
- Minimaal 1/2 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
BOVAG garantie (12 maanden)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Huisgarantie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Aixam Mega Nederland BV Linie 15 5405 AR Uden, NL 0413-247250 aixam.nl info@aixam.nl
Motor: 4-takt
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig ( deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 400 cc |
| Max. vermogen | 4 kW (5 pk) |
| gewicht | 350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 675 kg |
| Inhoud brandstoftank | 16 l |
| Topsnelheid | 45 km/h |
Koekoek Automotive
Parmentierstraat 77903 TN Hoogeveen


















