
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Adria Mobil Twin
Adria TWIN 500 S Automaat, 60d km
€ 39.999201662.000 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Camper (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 mei 2016 |
| APK | 21 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 60.354 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 237 - € 251 |
Omschrijving
? TOP Adria Twin 500s Automaat (2016) - Compacte Buscamper, slechts 60.000 km! ?
Ben je op zoek naar de ultieme vrijheid in een handzaam formaat? Deze uitstekend onderhouden Adria Twin 500s uit 2016 biedt het comfort van een grote camper in de afmetingen van een busje. Perfect voor dagelijks gebruik, parkeren in de stad én avontuurlijke reizen.
Met slechts 60.000 km op de teller staat deze camper garant voor nog jarenlang rijplezier!
? Hoogtepunten:
Bouwjaar: 2016
Kilometerstand: ca. 60.000 km
Motor: Fiat Ducato 2.3 MultiJet (zuinig en krachtig)
Lengte: Compact (ideaal voor normale parkeervakken)
Rijbewijs: B (personenauto)
?️ Opties & Accessoires:
Luifel (thule/omnia)
Fietsendrager
Motorairco
Cruise control
Radio/Navigatie
Hordeur
Verduistering rondom (Remis)
Truma ringverwarming & boiler
? Staat van de camper:
Deze Adria is zeer goed onderhouden, rookvrij en huisdiervrij. Het interieur is in topconditie.
Vraagprijs: € 39999
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Luifel
Infotainment
- Audio-installatie
- Carkit
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Boiler
- Combicassettes
- Douche
- Kachel
- Ringverwarming
- Twee aparte bedden
Veiligheid
- Bearlock
Overige
- Cassettetoilet
- Omvormer/Lader
- Toilet
Meer informatie
Algemene informatie
Inrichting: Buscamper
Modeljaar: 2026
Gewichten
Laadvermogen: 883 kg
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Aantal slaapplaatsen: 2
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Nimda Snijders Nijverheidsstraat 43 3861RJ NIJKERK GLD, NL 0332586862 http://www.snijdersautobedrijf.nl info@snijdersautobedrijf.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Camper (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.287 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.720 x 2.050 x 2.630 mm |
| gewicht | 2.617 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
| Energielabel | O |
Opties
Autobedrijf Snijders
Nijverheidsstraat 433861 RJ Nijkerk






































