

Abarth 600e
Abarth Scorpionissima 54 kWh
€ 34.95020258.921 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 april 2025 |
| APK | 22 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 49.039 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 196 - € 214 |
SERVICE DEALER MET ITALIAANS TEMPERAMENT
Meer dan 35 jaar ervaring in verkoop, reparatie, service en onderhoud van Italiaanse auto’s maakt Het Autohuis tot uw perfecte partner in mobiliteit. In onze showroom vindt u een selectief aanbod van premium occasions. Zowel jonge raspaarden als bekende klassiekers en exclusieve modellen.
De specialisten van het Autohuis hebben de kennis, beheersen de software en techniek, kennen de mechanica en elektronica. Hierdoor zijn zakelijke en particuliere rijders ervan verzekerd dat lease- of eigen auto’s in handen zijn van onze bekwame en erkende monteurs. Specialisme ten top. U ervaart de passie. Zorgeloos. Ongeremd. Stijlvol en zelfverzekerd. Mobiliteit met de meerwaarde van het merk. Temperamento italiano al massimo.
Al onze occasions worden rijklaar met 12 maanden BOVAG garantie afgeleverd.
Ook voor elektrische auto's leveren wij een SOH rapport aan.
Onze optie lijsten worden automatische gegenereerd. Hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
Modelreeks: okt. 2024 - okt. 2025
Referentienummer: 616
Accu laadsnelheid: 69 km actieradius per uur
Actieradius: 321 km (332 km elektrisch)
Wielbasis: 256 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18 kWh/100km
Elektrisch maximum continu vermogen: 105.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 51.3 kWh
Ingeschat actieradius: 275 km
Ingeschat verbruik: 21.67 kWh/100km
Actieradius zomer: 238 km
Actieradius winter: 205 km
Verbruik zomer: 21.33 kWh/100km
Verbruik winter: 25.56 kWh/100km
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 207 kW (282 pk) |
| Max. koppel | 345 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.187 x 1.779 x 1.538 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.090 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 - 1.231 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 321 km |
| Energielabel | A |



