AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check ZJ-285-Z
MERCEDES-BENZ 216 CDI | 2005
Deze MERCEDES-BENZ 216 CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 6 maanden oud. In november 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 156 pk dieselmotor. De 216 CDI is 2.009 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2005
Brandstofdiesel
Kleurblauw
Cilinderinhoud2685 cc
Gewicht2490 kg
APK15 december 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 216 CDI |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.395 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 7 november 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 november 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 november 2020 |
| APK melddatum | 9 december 2024 |
| APK vervaldatum | 15 december 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 611.981 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2685 cc |
| Max. vermogen | 115 kW / 156 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.490 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Voorasdruk | 1.460 kg |
| Achterasdruk | 1.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.550 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...