AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check VB-GN-80
VOLKSWAGEN LT 40 A III D | 1994
Deze VOLKSWAGEN LT 40 A III D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1994 en is nu 32 jaar en 3 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 95 pk dieselmotor. De LT 40 A III D is 9 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1994
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Gewicht2480 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | LT 40 A III D |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Voor vervoer voertuigen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 februari 1994 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 februari 1994 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 40 cm v. vooras |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Max. vermogen | 70 kW / 95 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 1 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.480 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.700 kg |
| Achterasdruk | 2.800 kg |
| Wielbasis | 3.650 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...