Peugeot Boxer 2.0 L3 Open-Laadbak DC!
- 2018
- 136.432km
- Diesel
- 120kW (163pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PEUGEOT BOXER werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.660 inclusief BTW en BPM. De PEUGEOT BOXER is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 110 pk dieselmotor. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 140 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,2 l/100 km.
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | BOXER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.737 |
| Nieuwprijs | € 36.660 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 juli 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 juli 2018 |
| APK melddatum | 21 juli 2022 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Motorcode | AH03 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 163 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Gewicht leeg | 1.860 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.630 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.450 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/70R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 8.000 - 8000 l |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


