AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-92-NTS
PEUGEOT E-PARTNER | 2024
Deze PEUGEOT E-PARTNER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 2 jaar oud. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.411 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De E-PARTNER is 42 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 717 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Gorinchem met een kilometerstand van 1.205 km.
Bouwjaar2024
Brandstofelektrisch
Kleurblauw
Actieradius336 km
Gewicht1666 kg
APK16 mei 2028
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | E-PARTNER |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 38.411 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 16 mei 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 januari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 16 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | ZK02 |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 100 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 336 km |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.666 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.450 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.400 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.790 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...