AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-752-TF
SKODA PRAKTIK | 2007
Deze SKODA PRAKTIK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 5 maanden oud. In juni 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 69 pk dieselmotor. De PRAKTIK is 21 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 209 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2007
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1422 cc
Gewicht1170 kg
APK24 december 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | SKODA |
| Model | PRAKTIK |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.933 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 3 december 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 juni 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 mei 2026 |
| APK melddatum | 24 december 2025 |
| APK vervaldatum | 24 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm motorruimte |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1422 cc |
| Max. vermogen | 51 kW / 69 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 139 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.170 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.835 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.610 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...