AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-74-PNG
RENAULT EXPRESS | 2023
Deze RENAULT EXPRESS uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 27.044 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 75 pk dieselmotor. De EXPRESS staat nu 9 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 10 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Bergschenhoek met een kilometerstand van 177.453 km.
Bouwjaar2023
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1461 cc
Gewicht1276 kg
APK9 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | EXPRESS |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.632 |
| Nieuwprijs | € 27.044 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 9 juni 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 9 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
MOTOR
| Motorcode | K9K U8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 132 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.276 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.002 kg |
| Voorasdruk | 990 kg |
| Achterasdruk | 1.120 kg |
| Wielbasis | 2.810 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...