Fiat Scudo 10 2.0 MultiJet KH1 SX 120PK trekhaak / airco / cruise control.
- 2010
- 178.552km
- Diesel
- 88kW (120pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT SCUDO uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.104 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 102 pk dieselmotor. De SCUDO staat nu 99 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Terborg met een kilometerstand van 113.546 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | SCUDO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.110 |
| Nieuwprijs | € 50.104 |
| Datum eerste toelating | 21 september 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 februari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 februari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 21 september 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Motorcode | YH01 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 173 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,24 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Gewicht leeg | 1.561 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.695 kg |
| Voorasdruk | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.280 mm |
Loading...



