Citroën Jumper 2.2 BlueHDi 140 L2H3 3.5t | NIEUW BPM VRIJ | Achteruitrijcamera | Airco (automatisch) | Bestuurdersstoel verwarmd
- 2024
- 15km
- Diesel
- 103kW (140pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN JUMPER uit 2021 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 58.277 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk dieselmotor. De JUMPER staat nu 489 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Almelo met een kilometerstand van 93.519 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPER |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 14.052 |
| Nieuwprijs | € 58.277 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 januari 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 17 mei 2024 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Motorcode | 4H03 - 4HB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 168 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 254 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Gewicht leeg | 1.980 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.870 kg |
| Achterasdruk | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 4.040 mm |
Loading...



