AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-576-TT
FIAT DOBLO CARGO | 2007
Deze FIAT DOBLO CARGO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 5 maanden oud. In december 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 77 pk benzinemotor. De DOBLO CARGO is 1.688 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2007
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1368 cc
Gewicht1251 kg
APK30 april 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | DOBLO CARGO |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.970 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 18 december 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 december 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 oktober 2021 |
| APK melddatum | 30 april 2024 |
| APK vervaldatum | 30 april 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Max. vermogen | 57 kW / 77 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 174 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.251 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Voorasdruk | 1.010 kg |
| Achterasdruk | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.590 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...