AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check TL-179-X
PEUGEOT 2***** | 2009
Deze PEUGEOT 2***** is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 1 maanden oud. In oktober 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 60 pk benzinemotor. De 2***** is 3 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 297 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2009
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1124 cc
Gewicht913 kg
APK22 maart 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 2***** |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.153 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 16 april 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 oktober 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 mei 2026 |
| APK melddatum | 2 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 22 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. kofferruimte |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Motorcode | HFX |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1124 cc |
| Max. vermogen | 44 kW / 60 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 135 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 913 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.384 kg |
| Voorasdruk | 855 kg |
| Achterasdruk | 780 kg |
| Trekgewicht geremd | 760 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 485 kg |
| Wielbasis | 2.440 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...