AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KHV-39-S
GENESIS GV70 | 2023
Deze GENESIS GV70 uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 77.190 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De GV70 staat nu 17 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2023
Brandstofelektrisch
Kleurgroen
Gewicht2210 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | GENESIS |
| Model | GV70 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 77.190 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 13 december 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | EM18 |
| Continue vermogen | 60 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 180 kW |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.210 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.845 kg |
| Voorasdruk | 1.355 kg |
| Achterasdruk | 1.630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.880 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...