
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KBB-61-N
FERRARI 308GTSI | 1980
Deze FERRARI 308GTSI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1980 en is nu 45 jaar en 8 maanden oud. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 208 pk benzinemotor. De 308GTSI is 76 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1980
Brandstofbenzine
Kleurrood
Cilinderinhoud3000 cc
Gewicht1461 kg
APK15 september 1983
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FERRARI |
| Model | 308GTSI |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 september 1980 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 15 september 1983 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3000 cc |
| Max. vermogen | 153 kW / 208 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.461 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.705 kg |
| Voorasdruk | 690 kg |
| Achterasdruk | 1.015 kg |
| Wielbasis | 2.340 mm |
Wat kost de autoverzekering?

Loading...



