AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check JJ-FF-96
CHRYSLER TOWN & COUNTRY 3.3I | 1991
Deze CHRYSLER TOWN & COUNTRY 3.3I is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1991 en is nu 35 jaar en 3 maanden oud. In augustus 1994 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 163 pk benzinemotor. De TOWN & COUNTRY 3.3I is 118 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1991
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud3301 cc
Gewicht1740 kg
APK8 november 2007
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHRYSLER |
| Model | TOWN & COUNTRY 3.3I |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 februari 1991 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 augustus 1994 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 januari 2026 |
| APK melddatum | 2 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 8 november 2007 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3301 cc |
| Max. vermogen | 120 kW / 163 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.740 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.436 kg |
| Voorasdruk | 1.237 kg |
| Achterasdruk | 1.237 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 3.030 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...