AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check JH-727-R
RENAULT TWIZY | 2016
Deze RENAULT TWIZY is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 10 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 12.898 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De TWIZY is 1.500 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2016
Brandstofelektrisch
Kleurwit
Gewicht375 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Driewielig motorvoertuig |
| Merk | RENAULT |
| Model | TWIZY |
| Kleur | wit |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | N.v.t. |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 12.898 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 25 maart 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 maart 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 april 2022 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. |
| Aantal eigenaren | 7 |
MOTOR
| Motorcode | 3CG |
| Continue vermogen | 8 kW |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 375 kg |
| Wielbasis | 1.690 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...