
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check J-372-JR
BMW 428I | 2014
Deze BMW 428I werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 11 maanden oud. In augustus 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 186.791 inclusief BTW en BPM. De BMW 428I is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 245 pk benzinemotor. De BMW heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,4 l/100 km.
Bouwjaar2014
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud1997 cc
Gewicht1663 kg
APK20 april 2024
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 428I |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 37.395 |
| Nieuwprijs | € 186.791 |
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 juni 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 augustus 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 mei 2023 |
| APK melddatum | 20 april 2023 |
| APK vervaldatum | 20 april 2024 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm by schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Motorcode | N20B20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 180 kW / 245 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 10,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 248 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.663 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.975 kg |
| Voorasdruk | 920 kg |
| Achterasdruk | 1.090 kg |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R17 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Maximum vermogen | 180 kW / 245 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 445 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | G |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.
- UitvoeringJarenTankTransmissieDeurenCarrosserie
- 428i Coupé High Executive13 - 15BH2COU
- 428i Coupé High Executive13 - 15BA2COU
- 428i xDrive Coupé High Executive13 - 15BH2COU
- 428i xDrive Coupé High Executive13 - 15BA2COU
- 428i Coupé13 - 16BA2COU
- 428i Coupé13 - 16BH2COU
- 428i xDrive Coupé13 - 16BA2COU
- 428i xDrive Coupé13 - 16BH2COU
- 428i Coupé Executive13 - 15BH2COU
- 428i Coupé Executive13 - 15BA2COU
- 428i xDrive Coupé Executive13 - 15BH2COU
- 428i xDrive Coupé Executive13 - 15BA2COU


Test: BMW M4 vs Jaguar F-type Coupé
- Vergelijkende test
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE BMW
Voor maar € 6,95
Loading...
J-372-JR
BMW 4-serie
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.






