AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HNL-65-G
VOLKSWAGEN TYP 2 | 1990
Deze VOLKSWAGEN TYP 2 uit 1990 wacht nog op een eerste eigenaar. De wielen worden aangedreven door een 87 pk benzinemotor. De TYP 2 staat nu 392 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 366 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar1990
Brandstofbenzine
Kleurgroen
Cilinderinhoud2109 cc
Gewicht1325 kg
APK30 mei 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TYP 2 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 20 december 1990 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 mei 2025 |
| APK melddatum | 30 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 30 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | 1V6190 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2109 cc |
| Max. vermogen | 64 kW / 87 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.325 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.510 kg |
| Voorasdruk | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 712 kg |
| Wielbasis | 2.460 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...