AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HK-686-K
BMW X-REIHE | 2010
Deze BMW X-REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 5 maanden oud. In november 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.307 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De X-REIHE is 46 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 221 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2010
Brandstofbenzine
Kleurbruin
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht1430 kg
APK5 januari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X-REIHE |
| Kleur | bruin |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 9.406 |
| Nieuwprijs | € 37.307 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 10 december 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 november 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 april 2026 |
| APK melddatum | 27 november 2025 |
| APK vervaldatum | 5 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | N46B20B |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 195 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.430 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Voorasdruk | 915 kg |
| Achterasdruk | 1.135 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.454 mm |
| Breedte | 1.798 mm |
| Hoogte | 1.545 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...