We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze OPEL CORSA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 2 jaar oud. In december 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.682 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 101 pk benzinemotor. De OPEL heeft een topsnelheid van 192 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,3 l/100 km. De CORSA is 201 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 724 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Meppel met een kilometerstand van 14.000 km.
Bouwjaar2023
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud1199 cc
Massa1065 kg
APK30 juni 2027
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
De Corsa F is de eerste generatie van het model sinds de overname van Opel door PSA. Die overname heeft goed uitgepakt voor de Corsa. Hij leent zijn technische basis van de Peugeot 208, maar heeft nog steeds een duidelijk Opel-karakter. Zijn combinatie van eigenschappen maakt hem voor verschillende bestuurders interessant.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.