AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 98-BR-RF
VOLKSWAGEN LT | 2004
Deze VOLKSWAGEN LT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 6 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 83 pk dieselmotor. De LT is 7.855 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 271 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2004
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Gewicht1930 kg
APK24 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | LT |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Open wagen |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 24 november 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 november 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 november 2004 |
| APK melddatum | 24 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 24 februari 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | BBE |
| Aantal cilinders | 5 |
| Max. vermogen | 61 kW / 83 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.930 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Voorasdruk | 1.460 kg |
| Achterasdruk | 1.700 kg |
| Wielbasis | 3.550 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...