AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 9-VLD-51
DODGE RAM 1500 | 2011
Deze DODGE RAM 1500 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 15 jaar oud. In mei 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 53.861 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 396 pk lpgmotor. De RAM 1500 is 1.568 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2011
Brandstoflpg
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud5654 cc
Gewicht2510 kg
APK26 juli 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | lpg |
| LPG G3 indicatie | 1 |
| Carrosserie | Pick-up truck |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.984 |
| Nieuwprijs | € 53.861 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 mei 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 mei 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 10 februari 2022 |
| APK melddatum | 3 juli 2024 |
| APK vervaldatum | 26 juli 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 160 cm a. vooras |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Max. vermogen | 291 kW / 396 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.510 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.084 kg |
| Voorasdruk | 1.769 kg |
| Achterasdruk | 1.769 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.570 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...