AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 9-VFH-58
PEUGEOT PARTNER 120 L1 1.6HDIF 66KW - 2PL | 2009
Deze PEUGEOT PARTNER 120 L1 1.6HDIF 66KW - 2PL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 7 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 23.524 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 90 pk dieselmotor. De PARTNER 120 L1 1.6HDIF 66KW - 2PL is 640 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2009
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1560 cc
Gewicht1411 kg
APK26 mei 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER 120 L1 1.6HDIF 66KW - 2PL |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.192 |
| Nieuwprijs | € 23.524 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 oktober 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 oktober 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 augustus 2024 |
| APK melddatum | 23 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 26 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 6 |
MOTOR
| Motorcode | 9HS |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.411 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.995 kg |
| Voorasdruk | 1.060 kg |
| Achterasdruk | 1.120 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Wielbasis | 2.730 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...