AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 86-BB-JL
CITROEN BERLINGO 1.9D 600 | 2002
Deze CITROEN BERLINGO 1.9D 600 werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002 en is nu 24 jaar en 3 maanden oud. De CITROEN BERLINGO 1.9D 600 is inmiddels gesloopt. De wielen worden aangedreven door een 69 pk dieselmotor.
Bouwjaar2002
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1868 cc
Gewicht1135 kg
BASISKENMERKEN
| Status | gesloopt |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | BERLINGO 1.9D 600 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 februari 2002 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 februari 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 juli 2024 |
| APK melddatum | 20 juni 2023 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op randprofiel onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 7 |
MOTOR
| Motorcode | WJY |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1868 cc |
| Max. vermogen | 51 kW / 69 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.135 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.762 kg |
| Voorasdruk | 930 kg |
| Achterasdruk | 970 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 567 kg |
| Wielbasis | 2.690 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...