AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 80-BXF-9
DODGE RAM 2500 | 2023
Deze DODGE RAM 2500 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 2 jaar en 5 maanden oud. In december 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 416 pk lpgmotor. De RAM 2500 is 883 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2023
Brandstoflpg
Kleurzwart
Cilinderinhoud6400 cc
Gewicht3355 kg
APK17 januari 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 2500 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | lpg |
| Carrosserie | Pick-up truck |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 december 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 december 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 december 2023 |
| APK melddatum | 17 januari 2025 |
| APK vervaldatum | 17 januari 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 6,4L V8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6400 cc |
| Max. vermogen | 306 kW / 416 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 3.355 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.886 kg |
| Voorasdruk | 2.155 kg |
| Achterasdruk | 2.813 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.800 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...