AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 60-VR-GT
PEUGEOT PARTNER 170C 1.9D | 2000
Deze PEUGEOT PARTNER 170C 1.9D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 25 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 69 pk dieselmotor. De PARTNER 170C 1.9D is 701 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2000
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1868 cc
Gewicht1135 kg
APK15 augustus 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | PARTNER 170C 1.9D |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 juni 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 juni 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 juni 2024 |
| APK melddatum | 4 juli 2024 |
| APK vervaldatum | 15 augustus 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op randprofiel onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Motorcode | WJZ |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1868 cc |
| Max. vermogen | 51 kW / 69 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.135 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.765 kg |
| Voorasdruk | 930 kg |
| Achterasdruk | 970 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 567 kg |
| Wielbasis | 2.690 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...