AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 58-BP-GG
VOLKSWAGEN TRANSPORTER BESTEL TDI 96KW 1.0 | 2004
Deze VOLKSWAGEN TRANSPORTER BESTEL TDI 96KW 1.0 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 131 pk dieselmotor. De TRANSPORTER BESTEL TDI 96KW 1.0 is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 146 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2004
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2461 cc
Gewicht1950 kg
APK22 oktober 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER BESTEL TDI 96KW 1.0 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 5 juli 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 juli 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 22 oktober 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.950 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Voorasdruk | 1.575 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...