AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 53-BT-87
CITROEN D SPECIAL | 1974
Deze CITROEN D SPECIAL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1974 en is nu 52 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een benzinemotor. De D SPECIAL is 1.458 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer. De auto staat momenteel te koop in Groningen met een kilometerstand van 33.509 km.
Bouwjaar1974
Brandstofbenzine
Kleurwit
Gewicht1270 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | D SPECIAL |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 7 mei 1974 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 mei 1974 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 juni 2022 |
| APK melddatum | 12 maart 2024 |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.270 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 3.130 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...