Daihatsu Sirion 1.0 SXi |Stuurbkr |Nieuwe APK |NAP
- 2002
- 185.415km
- Benzine
- 43kW (58pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze DAIHATSU SIRION werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003 en is nu 22 jaar en 10 maanden oud. De DAIHATSU SIRION is inmiddels gesloopt. De wielen worden aangedreven door een 102 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De DAIHATSU heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km.
| Status | gesloopt |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DAIHATSU |
| Model | SIRION |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.593 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2003 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 juli 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 november 2025 |
| APK melddatum | 31 oktober 2024 |
| APK vervaldatum | 9 november 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 6 |
| Motorcode | K3 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 135 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Gewicht leeg | 825 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Lengte | 3.695 mm |
| Breedte | 1.595 mm |
| Hoogte | 1.450 mm |
| Wielbasis | 2.350 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Maximum vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Maximum koppel | 120 Nm |
| Draaicirkel | 8,8 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 - 890 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





