AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 5-VBT-71
OPEL ASTRA-H-VAN Z17DTR-DPF | 2009
Deze OPEL ASTRA-H-VAN Z17DTR-DPF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 125 pk dieselmotor. De ASTRA-H-VAN Z17DTR-DPF is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 147 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2009
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1686 cc
Gewicht1345 kg
APK23 oktober 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA-H-VAN Z17DTR-DPF |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.740 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 mei 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 mei 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | 19 september 2025 |
| APK vervaldatum | 23 oktober 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Motorcode | Z17DTR |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1686 cc |
| Max. vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 0 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | onbekend |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.345 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.845 kg |
| Voorasdruk | 1.020 kg |
| Achterasdruk | 940 kg |
| Trekgewicht geremd | 0 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 672 kg |
| Wielbasis | 2.700 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...