AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 43-BN-FK
NISSAN TERRANO | 2004
Deze NISSAN TERRANO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 22 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 154 pk dieselmotor. De TERRANO is 1.771 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 48 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2004
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Gewicht1930 kg
APK16 juli 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | TERRANO |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 13.367 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 29 april 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 april 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 juli 2021 |
| APK melddatum | 27 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 16 juli 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk 120 cm a. vooras |
| Aantal eigenaren | 5 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 113 kW / 154 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 0 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | onbekend |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.930 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.580 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 0 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.650 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...