AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 38-NFX-6
VOLKSWAGEN KOMBI | 2010
Deze VOLKSWAGEN KOMBI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 9 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 42.988 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 84 pk dieselmotor. De KOMBI is 50 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 335 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1968 cc
Gewicht1876 kg
APK29 april 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | KOMBI |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 14.226 |
| Nieuwprijs | € 42.988 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 26 augustus 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 augustus 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 april 2026 |
| APK melddatum | 1 april 2026 |
| APK vervaldatum | 29 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 62 kW / 84 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 193 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.876 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.525 kg |
| Achterasdruk | 1.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.400 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...