AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 32-VZK-4
FORD TRANSIT 350M VAN 140DPF 4.93 | 2009
Deze FORD TRANSIT 350M VAN 140DPF 4.93 werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 3 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 45.746 inclusief BTW en BPM. De FORD TRANSIT 350M VAN 140DPF 4.93 is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 140 pk dieselmotor.
Bouwjaar2009
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2198 cc
Gewicht1810 kg
APK8 februari 2026
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT 350M VAN 140DPF 4.93 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.772 |
| Nieuwprijs | € 45.746 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 4 februari 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 februari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 januari 2026 |
| APK melddatum | 23 december 2024 |
| APK vervaldatum | 8 februari 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. voorwielscherm v. vooras |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | PGFB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.750 kg |
| Achterasdruk | 2.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.300 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...