AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 11-SX-SJ
ROVER T | 2004
Deze ROVER T is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 5 maanden oud. In mei 2006 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 204 pk benzinemotor. De T is 8 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 145 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2004
Brandstofbenzine
Kleurgroen
Cilinderinhoud2497 cc
Gewicht1230 kg
APK22 oktober 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ROVER |
| Model | T |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.530 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 16 december 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 mei 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 22 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | QUAD CAM |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2497 cc |
| Max. vermogen | 150 kW / 204 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.230 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Voorasdruk | 940 kg |
| Achterasdruk | 840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.610 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...