AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 1-VHB-96
RENAULT TRAFIC T29 L2/H1 2.0 DCI 66KW E4 DC | 2010
Deze RENAULT TRAFIC T29 L2/H1 2.0 DCI 66KW E4 DC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.645 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 90 pk dieselmotor. De TRAFIC T29 L2/H1 2.0 DCI 66KW E4 DC is 5.905 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht1770 kg
APK12 april 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | TRAFIC T29 L2/H1 2.0 DCI 66KW E4 DC |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.320 |
| Nieuwprijs | € 29.645 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 31 maart 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 maart 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 maart 2010 |
| APK melddatum | 9 april 2024 |
| APK vervaldatum | 12 april 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. deurdorpel by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | M9R E7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.770 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.960 kg |
| Voorasdruk | 1.580 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.500 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...