AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 06-VDR-6
MERCEDES-BENZ SPRINTER 309CDI | 2007
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER 309CDI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 19 jaar en 3 maanden oud. In februari 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 88 pk dieselmotor. De SPRINTER 309CDI is 34 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 359 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2007
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2148 cc
Gewicht2020 kg
APK23 mei 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER 309CDI |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.673 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 februari 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 februari 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
| APK melddatum | 11 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 23 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Max. vermogen | 65 kW / 88 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.020 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.650 kg |
| Achterasdruk | 2.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.670 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...