AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 05-VFJ-4
VOLKSWAGEN TRANSPORTER | 2007
Deze VOLKSWAGEN TRANSPORTER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 19 jaar en 3 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 84 pk dieselmotor. De TRANSPORTER is 7.030 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2007
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1896 cc
Gewicht2120 kg
APK4 maart 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kipper |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.443 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 februari 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 februari 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 februari 2007 |
| APK melddatum | 20 januari 2025 |
| APK vervaldatum | 4 maart 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | BRR |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1896 cc |
| Max. vermogen | 62 kW / 84 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.120 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.575 kg |
| Achterasdruk | 1.680 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.400 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...