AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 02-BF-ZR
TOYOTA LANDCRUISER 90 3.0 D4-D AUT 5D SRW | 2002
Deze TOYOTA LANDCRUISER 90 3.0 D4-D AUT 5D SRW is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002 en is nu 23 jaar en 7 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 163 pk dieselmotor. De LANDCRUISER 90 3.0 D4-D AUT 5D SRW is 9 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 259 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Holten met een kilometerstand van 392.141 km.
Bouwjaar2002
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2982 cc
Gewicht1835 kg
APK13 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | LANDCRUISER 90 3.0 D4-D AUT 5D SRW |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2002 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 oktober 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | 13 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 13 februari 2027 |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk a. vooras |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | 1KD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2982 cc |
| Max. vermogen | 120 kW / 163 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.835 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.750 kg |
| Voorasdruk | 1.250 kg |
| Achterasdruk | 1.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.660 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...