AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 01-YE-81
PEUGEOT J7 | 1975
Deze PEUGEOT J7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1975 en is nu 50 jaar en 8 maanden oud. In april 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 65 pk benzinemotor. De J7 is 765 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer. De auto staat momenteel te koop in De Meern met een kilometerstand van 88.890 km.
Bouwjaar1975
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud1796 cc
Gewicht1844 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | J7 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 19 september 1975 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 april 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 april 2024 |
| APK melddatum | 18 december 2023 |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 48 kW / 65 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.844 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.490 kg |
| Voorasdruk | 1.750 kg |
| Achterasdruk | 2.000 kg |
| Wielbasis | 2.510 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...