AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Eerste Rijtest: McLaren MP4-12C
McLaren bestijgt de troon
Ferrari en Porsche staan onbetwist aan de top dankzij de geweldig dynamische prestaties die ze hun supercars met de motor achterin meegeven. McLaren stapt met de MP4-12C, 'de best rijdende sportauto in de geschiedenis', uit de F1-stal om beide grootheden naar de kroon te steken. Wij mogen met deze geweldenaar het circuit op.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download