Vernieuwde Lamborghini Gallardo ook als Spyder

Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder
Lamborghini Gallardo LP560-4 SpyderLamborghini Gallardo LP560-4 SpyderLamborghini Gallardo LP560-4 SpyderLamborghini Gallardo LP560-4 SpyderLamborghini Gallardo LP560-4 Spyder
Als coupé kenden we 'm al, maar Lamborghini laat de strakgetrokken Gallardo LP560-4 nu ook als Spyder zien.

Het design is geen verrassing, want de auto ondergaat precies dezelfde wijzigingen als de dichte variant. Dat betekent dat de vierwielaangedreven versie van Lamborghini's kleinste voortaan beter te onderscheiden is van de achterwielaangedreven LP550-2. De typerende driehoekige luchtinlaten in de voorbumper springen het meest in het oog, en de vorm daarvan komt bovendien terug in de 'gaten' onder de achterlichten.

Op motorisch vlak verandert er niets aan de auto. Dat betekent dat er nog steeds een 5.2 V10 met 560 pk achter de voorstoelen huist. Waar de coupé gewoon leverbaar blijft met de handgeschakelde zesbak, is die optie bij de Spyder komen te vervallen. Dat betekent dat de auto voortaan alleen nog maar te krijgen is met Lamborghini's E-Gear, een gerobotiseerde bak met schakelflippers. Aan de tweewielaangedreven Gallardo LP550-2 verandert niets.

Lezersreacties (12)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.