Ultimate 112: stadsracer van Brabus

Brabus Ultimate 112
Brabus Ultimate 112Brabus Ultimate 112Brabus Ultimate 112Brabus Ultimate 112Brabus Ultimate 112Brabus Ultimate 112

Brabus laat op de IAA niet alleen grote jongens als de Bullit zien, maar presenteert ook de Ultimate 112. De auto is gebaseerd op de Smart Fortwo en wordt door het Duitse tuningbedrijf 'de ultieme stadssportwagen' genoemd.

Brabus heeft de Smart flink onder handen genomen. Onder de kap ligt een driecylinder turbomotor met 110 pk en een koppel van 150 Nm. Hiermee wordt binnen 9,5 seconden de 100 km/ uur gehaald. De topsnelheid is begrensd op 170 km/ uur. Schakelen in de Ultimate 112 gaat automatisch of met flippers aan het sportstuur. Om het vermogen van de Ultimate 112 goed hoorbaar te maken, levert Brabus 'm met een dubbele sportuitlaat.
Van buiten is de Ultimate 112 ook aangepakt. De auto is voorzien van een bodykit met onder andere een voorspoiler en zijpanelen. De exclusieve oranje lak zorgt ervoor dat de Ultimate 112 extra opvalt. Het interieur is van zwart leer en afgewerkt met stiksels in hetzelfde oranje als de buitenkant.
De Ultimate 112 wordt in een beperkte oplage van 112 stuks geproduceerd. De prijs bedraagt in Duitsland 45.900 euro.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.