Renault Wind: het voorjaar in de lucht

Renault Wind
Renault WindRenault WindRenault WindRenault WindRenault WindRenault WindRenault WindRenault WindRenault WindRenault Wind
Ruiken we dat nou goed? Het voorjaar zit in de lucht – tenminste, als het aan Renault ligt. Zij presenteren ons vandaag de Wind.
Renault toont op de Autosalon van Genève een nieuw model, dat ze zelf coupé-roadster noemen. Wij kenden die auto tot nu toe als Twingo CC, maar hij gaat de naam Wind dragen. Komt –ie je bekend voor? Dat zou kunnen. Vorige week hadden we 'm al als schaalmodel op de site.
De tweezitter is slechts 3,83 meter lang en heeft inderdaad het 'Fioravanti'-dak, dat we eerder tegenkwamen op de Ferrari Superamerica. Op het Renaultje kan hij in slechts twaalf seconden worden geopend. Bijzonder is dat ongeacht de stand van het dak, er altijd 270 liter bagageruimte voorhanden is. En dat is best bijzonder bij een cabrioletje.
Verdere informatie over de Wind geeft Renault nog niet vrij. Daarvoor moeten we wachten tot de beurs in Zwitserland van start gaat en Renault officieel de lente inluidt met dit frivole kleintje.
Video

Lezersreacties (112)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.