Morgan zoekt mensen

Morgan-fabriek in Malvern Link
De zaken gaan goed bij Morgan en in de toekomst verschijnt er zelfs een nieuw model. Daarom is Charles Morgan op zoek naar nieuw personeel.
Als een van de weinige automerken heeft Morgan de crisis van vorig jaar goed doorstaan. Binnenkort kunnen er ook Morgans in de VS worden geleverd en over een paar jaar is het de beurt aan de nieuwe Eva GT. De komende jaren wordt het dus druk in Malvern Link, waar de Morgan-fabriek staat.
Volgens de BBC is Charles Morgan op zoek naar veertig man extra personeel. "Tijdens de crisis was onze strategie om vooral niet te veel op de voorgrond te treden en ons te concentreren op de succesvolle markten," vertelt hij.
Veertig man extra lijkt niet veel, maar op het moment werken 160 mensen in de Morgan-fabriek. Dat betekent dus dat het personeelsbestand met 25 procent gaat groeien.

Lezersreacties (25)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.