Loryc Electric terug met Adam-onderdelen
Stokoud ontmoet modern
Loryc Electric werd in 1920 uit de grond gestampt op Majorca. De kleine fabrikant wist in vijf jaar tijd diverse elektrische speedsters te produceren, alvorens in 1923 op de fles te gaan. In 2013 wist de Duitse investeerder Charly Bosch de rechten van het merk in handen te krijgen en had het voornemen om de oeroude elektrische speedster uit de jaren twintig weer opnieuw in productie te nemen. Dat is nu gelukt, met een beetje hulp van Opel.
Loryc Electric past namelijk diverse onderdelen van de hippe Adam toe in zijn elektrische verschijning met aluminium koets. Onder andere de ophanging van de voorwielen, de achteras, de stuurinrichting en de complete remmerij is afkomstig van de Adam.
De 20 pk en 120 Nm sterke Loryc Electric legt in totaal 800 kilo in de schaal. De totale actieradius moet op iets meer dan 200 kilometer liggen. De auto heeft inmiddels zijn typegoedkeuring gekregen en moet binnenkort in de verkoop gaan. In het produceren van één Loryc Electric gaat zo'n 1.200 uur zitten.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Opel Adam 1.4 Ecoflex 101PK, Cruise, Carkit, Touchscreen
- 2014
- 101.668 km

Opel Adam 1.0 Turbo Glam | CABRIO | BLUETOOTH | CRUISE | PDC | BRUIN
- 2015
- 174.185 km

Opel Adam 1.4 Unlimited Automaat | Stoel- & Stuurverwarming | Climate control | Apple Carplay, Android auto | Cruise control, 17"Lichtmetalen velgen, Extra getint glas achter
- 2018
- 70.078 km
